#stili Instagram photos and videos

Advertisement
Trend: Alaçatı Stili
‎(محاسبه قیمت با لیر روز و ارز روز محاسبه میگردد)
‎______________________________________ ‏@Nasim_online_shop @beautyshop_nasim 
‎‏‎هزینه پیک‌داخل تهران و پست به شهرستان به عهده مشتری میباشد
______________________________________
‎ هزینه ارسال جدا از هزینه خرید میباشد
‎‏‎سفارش با پست هوایی ️
‎‏‎تحویل۲۰ الی ۲۵ روز کاری 
#kargo
______________________________________
‎لطفا ‎برای ثبت سفارش از طریق دایرکت مسیج داده شود.
_‎_____________________________________
‎‏‎‏#fashionwomen#trending#alaçatı#Stili#kargo#tehran#iran#sefaresh#special تهران#ایران#ارسال#سفارش#کمربند#ترکیه#پیراهن#خاص#زنانه#مردانه
0

Trend: Alaçatı Stili ‎(محاسبه قیمت با لیر روز و ارز روز محاسبه میگردد) ‎______________________________________ ‏@nasim_online_shop @beautyshop_nasim ‎‏‎هزینه پیک‌داخل تهران و پست به شهرستان به عهده مشتری میباشد ______________________________________

Trend: Alaçatı Stili
‎(محاسبه قیمت با لیر روز و ارز روز محاسبه میگردد)
‎______________________________________ ‏@Nasim_online_shop @beautyshop_nasim 
‎‏‎هزینه پیک‌داخل تهران و پست به شهرستان به عهده مشتری میباشد
______________________________________
‎ هزینه ارسال جدا از هزینه خرید میباشد
‎‏‎سفارش با پست هوایی ️
‎‏‎تحویل۲۰ الی ۲۵ روز کاری 
#kargo
______________________________________
‎لطفا ‎برای ثبت سفارش از طریق دایرکت مسیج داده شود.
_‎_____________________________________
‎‏‎‏#fashionwomen#trending#alaçatı#Stili#kargo#tehran#iran#sefaresh#special تهران#ایران#ارسال#سفارش#کمربند#ترکیه#پیراهن#خاص#زنانه#مردانه
0

Trend: Alaçatı Stili ‎(محاسبه قیمت با لیر روز و ارز روز محاسبه میگردد) ‎______________________________________ ‏@nasim_online_shop @beautyshop_nasim ‎‏‎هزینه پیک‌داخل تهران و پست به شهرستان به عهده مشتری میباشد ______________________________________

#Orë për meshkuj, 1990 Lekë 
Një orë nuk tregon vetëm sa është ora, ajo tregon edhe sa gusto ka personi që e mban atë! Nëse jeni me gusto, këto janë orët e duhura për ju
Zgjidheni tani dhe na kontaktoni në: Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri 
#GRAL #STILI YT
0

#orë për meshkuj, 1990 Lekë Një orë nuk tregon vetëm sa është ora, ajo tregon edhe sa gusto ka personi që e mban atë! Nëse jeni me gusto, këto janë orët e duhura për ju Zgjidheni tani dhe na kontaktoni në: Inbox ose WhatsApp 0683030666 Transporti ku

#Aksesore me perla të kultivuara
Pasi vishesh bukur, stilon flokët dhe bën makiazhin, është rradha e qershisë mbi tortë: aksesorëve
E gjithë përgatitja nuk ka kuptim për femrat nëse aksesorët nuk do ishin, dhe kur ato janë dhe me perla të kultivuara si këto në galerinë e fotove, ateherë çdo gjë është perfekte🤗
Secila prej tyre kushton 1990 Lekë ️Porosisni tani në:
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri Bëni pagesën cash kur të merrni produktin
#Gral #Stili yt
0

#aksesore me perla të kultivuara Pasi vishesh bukur, stilon flokët dhe bën makiazhin, është rradha e qershisë mbi tortë: aksesorëve E gjithë përgatitja nuk ka kuptim për femrat nëse aksesorët nuk do ishin, dhe kur ato janë dhe me perla të kultivuara

Advertisement
#frasi #stili di vita
0

#frasi #stili di vita

#Bluza për meshkuj, 1990 Lekë!
Bluzat më të shitura për meshkujt këtë sezon vijnë sërish pas kërkesave tuaja të shumta në Inbox-in e #Gral. Të kombinueshme me xhinse dhe tuta. Te rehatshme më material dhe model. Jo më kot i kërkuat sërish 
Çmimi vetëm: 1990 Lekë Masat: S, M, L, XL
️Na kontaktoni në : 
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Mundesi ndërrimi brenda 48 orëve
Transporti kudo në Shqipëri 
#Gral #Stili yt
0

#bluza për meshkuj, 1990 Lekë! Bluzat më të shitura për meshkujt këtë sezon vijnë sërish pas kërkesave tuaja të shumta në Inbox-in e #gral . Të kombinueshme me xhinse dhe tuta. Te rehatshme më material dhe model. Jo më kot i kërkuat sërish Çmimi vetë

Advertisement
Orë për femra, vetëm 990 Lekë
Zgjidhni nga koleksioni i orave për femra që sapo publikuam dhe na kontaktoni në
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Çmimi 990 Lekë
Transporti kudo në Shqipëri
#Gral #Stili yt
0

Orë për femra, vetëm 990 Lekë Zgjidhni nga koleksioni i orave për femra që sapo publikuam dhe na kontaktoni në Inbox ose WhatsApp 0683030666 Çmimi 990 Lekë Transporti kudo në Shqipëri #gral #stili yt

Çantat janë girl's best friends  pas diamanteve kuptohet 
Çfarëdo të veshin dhe kudo të shkojnë, çantat janë gjithmonë aty, të pandashme, prandaj herë pas here mundohemi të kemi një të ndryshme për të mos u përsëritur. Dhurojini vetes një çantë të re nga koleksioni më i fundit në #Gral 🤗
Secilën prej tyre e përfitoni me vetëm 1800 Lekë ️Na kontaktoni në:
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri 
#GRAL #Stili yt
0

Çantat janë "girl's best friends " pas diamanteve kuptohet Çfarëdo të veshin dhe kudo të shkojnë, çantat janë gjithmonë aty, të pandashme, prandaj herë pas here mundohemi të kemi një të ndryshme për të mos u përsëritur. Dhurojini vetes një çantë të

...vetëm 990 Lekë! E ndërsa për meshkujt kujdesen ta kenë mjekrën sa më të plotë, femrat duhet të jenë të vëmëndshme të mos kenë asnjë qime në fytyrë, madje as push🤷‍️ Karakteristikë e të qënit femër
Mos përdorni asnjë metodë tjetër përveç këtij depilatori që është enkas për fytyrën. Kjo ofertë është e limituar!
Çmimi vetëm 990 Lekë ️Porositeni tani: -Inbox ose WhatsApp 0683030666
#Gral #Stili yt
0

...vetëm 990 Lekë! E ndërsa për meshkujt kujdesen ta kenë mjekrën sa më të plotë, femrat duhet të jenë të vëmëndshme të mos kenë asnjë qime në fytyrë, madje as push🤷‍️ Karakteristikë e të qënit femër Mos përdorni asnjë metodë tjetër përveç këtij depi

#Pantallona klasike për femra, 1990 Lekë!Pantallonat klasike nuk janë asnjëherë mjaftueshëm në garderobën e një femre. Tani është koha të merrni të rradhës të cilat vijnë edhe me çmim fantastik, vetëm 1990 Lekë. -Masat e disponueshme nga 36 në 42
️Mënyrat e kontaktit:
-Inbox ose WhatsApp 0683030666
Mundësi ndërrimi brenda 48 orëve
#GRAL #Stili yt
0

#pantallona klasike për femra, 1990 Lekë!Pantallonat klasike nuk janë asnjëherë mjaftueshëm në garderobën e një femre. Tani është koha të merrni të rradhës të cilat vijnë edhe me çmim fantastik, vetëm 1990 Lekë. -Masat e disponueshme nga 36 në 42 ️Më

Ultimi due giorni di ferie....meglio rilassarsi al massimo....che lunedì a casa mi aspettano la lavatrice e asciugatrice ad oblò aperto!!!!....ma prima o poi bisogna tornare alla vita di tutti i giorni....il dolce far niente è ormai finito!!!!#dettagli #me #relax #mare #sottolombrellone #leggo #rivista #tustyle #moda #accessori #stili #fashion #style #gossip #rivieraromagnola #Riccione #Rimini #today #mood #estate2019 #agosto #summer #tuinevidenza
0

Ultimi due giorni di ferie....meglio rilassarsi al massimo....che lunedì a casa mi aspettano la lavatrice e asciugatrice ad oblò aperto!!!!....ma prima o poi bisogna tornare alla vita di tutti i giorni....il dolce far niente è ormai finito!!!!#dettag

Çantat janë girl's best friends  pas diamanteve kuptohet 
Çfarëdo të veshin dhe kudo të shkojnë, çantat janë gjithmonë aty, të pandashme, prandaj herë pas here mundohemi të kemi një të ndryshme për të mos u përsëritur. Dhurojini vetes një çantë të re nga koleksioni më i fundit në #Gral 🤗
Secilën prej tyre e përfitoni me vetëm 1800 Lekë ️Na kontaktoni në:
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri 
#GRAL #Stili yt
0

Çantat janë "girl's best friends " pas diamanteve kuptohet Çfarëdo të veshin dhe kudo të shkojnë, çantat janë gjithmonë aty, të pandashme, prandaj herë pas here mundohemi të kemi një të ndryshme për të mos u përsëritur. Dhurojini vetes një çantë të

Një tjetër produkt vjen nga #Gral për flokët tuaj. Në fakt është një set produktesh: pluhur dhe spray, që flokët tuaj të jenë më të dëndur e më të shëndetshëm.
E përfitoni me çmim oferte 2490 Lekë vetëm duke e porositur tani në: -inbox ose WhatsApp 0683030666
Bëni pagesën cash kur të merrni produktin
#GRAL #Stili yt
0

Një tjetër produkt vjen nga #gral për flokët tuaj. Në fakt është një set produktesh: pluhur dhe spray, që flokët tuaj të jenë më të dëndur e më të shëndetshëm. E përfitoni me çmim oferte 2490 Lekë vetëm duke e porositur tani në: -inbox ose WhatsApp 0

Sıfır sıkıntı... @sehinsah 
@llll.1.llll Kaydedip Bepenip Yorum yaparak destek olur msusunuz?

#tupac #sıfırsıkıntı #yedimkafayı #moruk #beat #bitch #lilpump #bobmarley #şehinşah #no1 #ll.1.ll #no #recpect #fuck #peace #hiphopkultur #hiphop #rap #mestefe #speeyd #mustafa #stili #sikeyim #şirketlerinizi #can #bozok #bozokcan #canbozok #geri #dön
17

Sıfır sıkıntı... @sehinsah @llll.1.llll Kaydedip Bepenip Yorum yaparak destek olur msusunuz? #tupac #sıfırsıkıntı #yedimkafayı #moruk #beat #bitch #lilpump #bobmarley #şehinşah #no1 #ll .1.ll #no #recpect #fuck #peace #hiphopkultur #hiphop #rap #mes

Orë për femra, vetëm 990 Lekë
#Girls,  momenti për të blerë një orë është… fix tani
Një orë e bukur dominon një veshje të tërë dhe i jep komplet një imazh tjetër paraqitjes së një femre. Prandaj jepini rëndësinë e duhur këtij detaji. Zgjidhni nga koleksioni i orave për femra që sapo publikuam dhe na kontaktoni në
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Çmimi 990 Lekë
Transporti kudo në Shqipëri
#Gral #Stili yt
0

Orë për femra, vetëm 990 Lekë #girls , momenti për të blerë një orë është… fix tani Një orë e bukur dominon një veshje të tërë dhe i jep komplet një imazh tjetër paraqitjes së një femre. Prandaj jepini rëndësinë e duhur këtij detaji. Zgjidhni nga kol

#Oferta e ditës, fustane për femra 1990 Lekë 
Pse të mos vishemi bukur çdo ditë? Kjo është plotësisht e mundur falë ofertave fantastike që #Gral na mundëson herë pas here. Oferta e ditës së sotme i kushtohet të gjitha femrave që adhurojnë fustanet e nëse i hidhni një sy, ato janë vërtetë për t'u adhuruar Nxitoni! Fustane të tillë me vetëm 1990 Lekë, nuk ofrohen gjithmonë.
Masat: 36,38,40,42
️Porosisni në: 
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri Mundësi ndërrimi brenda 48 orëve
#Gral #Stili yt
0

#oferta e ditës, fustane për femra 1990 Lekë Pse të mos vishemi bukur çdo ditë? Kjo është plotësisht e mundur falë ofertave fantastike që #gral na mundëson herë pas here. Oferta e ditës së sotme i kushtohet të gjitha femrave që adhurojnë fustanet e

Çantat janë girl's best friends  pas diamanteve kuptohet 
Çfarëdo të veshin dhe kudo të shkojnë, çantat janë gjithmonë aty, të pandashme, prandaj herë pas here mundohemi të kemi një të ndryshme për të mos u përsëritur. Dhurojini vetes një çantë të re nga koleksioni më i fundit në #Gral 🤗
Secilën prej tyre e përfitoni me vetëm 1800 Lekë ️Na kontaktoni në:
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri 
#GRAL #Stili yt
0

Çantat janë "girl's best friends " pas diamanteve kuptohet Çfarëdo të veshin dhe kudo të shkojnë, çantat janë gjithmonë aty, të pandashme, prandaj herë pas here mundohemi të kemi një të ndryshme për të mos u përsëritur. Dhurojini vetes një çantë të

Shampo kundër rënies së flokëve, 990 Lekë
Flokët janë gjysma e bukurisë, prandaj përpiqemi t’i trajtojmë me produktet më të mira. Linjat e produkteve për flokët kanë nxjerrë në treg shumë të tillë por e dini cili është produkti më i rëndësishëm? Ai që të mundëson që fillimisht t’i kesh flokët në kokë: Shampoja kundër rënies së flokëve
E përfitoni me vetëm 990 Lekë
️Presim porosite tuaja në:
-Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri
#Gral #Stili yt
0

Shampo kundër rënies së flokëve, 990 Lekë Flokët janë gjysma e bukurisë, prandaj përpiqemi t’i trajtojmë me produktet më të mira. Linjat e produkteve për flokët kanë nxjerrë në treg shumë të tillë por e dini cili është produkti më i rëndësishëm? Ai q

Balerinki ZOIA Który motyw bardziej Wam się podoba? Wężowy czy panterkowy?www.stili.pl 
#musthave #shoesstyle #polishgirl #comfyshoes #winter #wintervibes #fashion #lovefashion #stilishoes #niceshop #niceshoes #stilishop #blogger #shopnow #followme #hit #wwwstilipl #womenshoes #womenstyle #lovestyle #stili #trendalert #shoponline #shoeslover #shoes #wwwstilipl
2

Balerinki ZOIA Który motyw bardziej Wam się podoba? Wężowy czy panterkowy?www.stili.pl #musthave #shoesstyle #polishgirl #comfyshoes #winter #wintervibes #fashion #lovefashion #stilishoes #niceshop #niceshoes #stilishop #blogger #shopnow #followme #

Kapeni mundësinë! Çmimi më i mirë në treg për bluzat më të mira të pambukut. Modele të tilla janë një must në garderobën tuaj, pasi përcjellin komfortin e përshtatshmërisë në përditshmërinë tuaj! -Masat: S, M, L, XL
-Çmimi: 1990 Lekë
️Bëjeni tuajën tani
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Transporti kudo në Shqipëri 
#Gral #Stili yt
0

Kapeni mundësinë! Çmimi më i mirë në treg për bluzat më të mira të pambukut. Modele të tilla janë një must në garderobën tuaj, pasi përcjellin komfortin e përshtatshmërisë në përditshmërinë tuaj! -Masat: S, M, L, XL -Çmimi: 1990 Lekë ️Bëjeni tuajën t

Orë për femra, vetëm 990 Lekë
Një orë e bukur dominon një veshje të tërë dhe i jep komplet një imazh tjetër paraqitjes së një femre.
#Gral #Stili yt 🥰
11

Orë për femra, vetëm 990 Lekë Një orë e bukur dominon një veshje të tërë dhe i jep komplet një imazh tjetër paraqitjes së një femre. #gral #stili yt 🥰

Orë për femra, vetëm 990 Lekë
#Girls,  ora për të blerë një orë është… fix tani që të përfitoni nga oferta
Një orë e bukur dominon një veshje të tërë dhe i jep komplet një imazh tjetër paraqitjes së një femre. Prandaj jepini rëndësinë e duhur këtij detaji. Zgjidhni nga koleksioni i orave për femra që sapo publikuam dhe na kontaktoni në
Inbox ose WhatsApp 0683030666
Çmimi 990 Lekë
Transporti kudo në Shqipëri
#Gral #Stili yt
0

Orë për femra, vetëm 990 Lekë #girls , ora për të blerë një orë është… fix tani që të përfitoni nga oferta Një orë e bukur dominon një veshje të tërë dhe i jep komplet një imazh tjetër paraqitjes së një femre. Prandaj jepini rëndësinë e duhur këtij d

Stili leakkati dei cavalieri della season #s2 #season #leaks #ok #pass #stili
1

Stili leakkati dei cavalieri della season #s2 #season #leaks #ok #pass #stili

Load More